« powrót do spisu firm

Misją mojej firmy jest szeroko pojęta edukacja żywieniowa i zmiana dotychczasowego stylu życia. Wykorzystam do tego zdobytą wiedzę i doświadczenie w zakresie promocji  i profilaktyki prozdrowotnego stylu życia poprzez naukę właściwego, zgodnego z normami i rekomendacjami oraz potrzebami organizmu, sposobu odżywiania się. Ponadto celem będzie trwałe kształtowanie wybranych nawyków żywieniowych klientów, dostosowanych do indywidualnych preferencji smakowych. Oferujemy:

  • porady indywidualne dla osób zdrowych i z chorobami określanymi mianem cywilizacyjnych (cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, otyłość, alergie, etc.);
  • programy dietetyczne na określony przez klienta czas, których celem jest osiągnięcie określonej masy ciała, nauka przygotowywania potraw i posiłków, poprawienie leczenia farmakologicznego przewlekłej choroby;
  • warsztaty edukacyjne i gotowania przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  

Od zawsze interesowałam się zdrowym stylem życia, który jest integralną częścią wpływającą na jakość i zadowolenie z życia. Świadomie wybrałam kierunek kształcenia i wciąż staram się poszerzać zdobytą wiedzę.

Prowadzenie Poradni Dietetycznej Linie Zdrowia pozwala mi na osiągnięcie spełnienia na drodze zawodowej i rodzinnej, które połączone jest z pasją i zapewnia środki finansowe. Czerpię ogromną satysfakcję, jeżeli mogę pomóc drugiemu człowiekowi poprawić jakość jego życia.

dietetyk@liniezdrowia.pl

tel. 731 480 219

www.liniezdrowia.pl