« powrót do spisu firm

RTM Studio oferuje  usługi  w  zakresie projektowania,  wdrażania i administracji  aplikacji internetowych w tym: stron WWW, sklepów oraz oprogramowania opartego na technologiach internetowych. W ofercie można znaleźć również usługi hostingowe oraz pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Oferta RTM Studio kierowana jest do osób fizycznych i firm, które z powodu braku czasu, wiedzy lub możliwości personalnych nie są w stanie samodzielnie stworzyć i obsługiwać strony internetowej (lub innej aplikacji WWW). Koszty stworzenia i utrzymania aplikacji internetowej w dużej agencji interaktywnej, w przypadku naszej grupy klientów, znacznie przekraczają spodziewane, korzyści wynikające z jej posiadania.

Firmę wyróżnia: kompleksowość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta. Oferujemy doradztwo, projektowanie, wdrożenie oraz obsługę aktualizacyjną i promocyjną aplikacji internetowych. Zapewniamy pomoc i doradztwo przy planowaniu i strategii, wykonaniu projektu graficznego oraz umieszczeniu aplikacji w Internecie.

Korzystając z usług RTM Studio przekonasz się, że dobrze wykonana aplikacja internetowa pozwoli łatwo dotrzeć do nowych klientów i umocni markę twojej firmy.

Od wielu lat interesuję się szeroko pojętą informatyką i zawsze marzyłem o własnej działalności gospodarczej. Posiadam możliwość współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami i specjalistami z branży IT. Zarówno programistami, projektantami jak i grafikami. Istotna  jest też współpraca z firmami dostarczającymi usługi hostingowe takimi jak:  E-Telbank Sp. z o.o., Serveradmin.pl S.C., Home.pl, OVH.

Posiadam wyższe wykształcenie, kierunek: Zarządzanie IT, wydział: E-Biznes (rok 2012 tytuł zawodowy: Magister), Wyższa Szkoła Zarządzania / The Polish Open University

Znajomość języków programowania: Java, Pascal, Delphi, Web:  PHP, HTML, CSS, JavaScript, XML; Bazy danych: MySQL, Oracle.

Znajomość programów do grafiki komputerowej (Adobe Web Premium, Adobe Illustrator, Coreldraw).

Znajomość narzędzi i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie (pozycjonowanie, linki sponsorowane, reklamy kontekstowe, dobór słów kluczowych adekwatnych do prowadzonej działalność).

tel.: (+48) 505 709 779

e-mail: rtm@rtmstudio.pl

www.rtmstudio.pl